BandBank

BAND SOM KAN BOOKES TIL OPPDRAG:

ShandyKontakt Thor Herbert Hermansen, mail: thherman@online.no

2nd Power Unit: Kontakt Rolf Veland, mail: rolferikveland@mac.com

Those Things: Kontakt Osmund Kringstad, mail: osmundk@broadpark.no

Wild Horses: Kontakt Osmund Kringstad, mail: osmundk@broadpark.no 

Heart Beats: Kontakt Arne Herstad/Romar Ekrol mail: arne.herstad@bkkfiber.no

Human Beings: Kontakt Rune Salomonsen, mail: rune.salomonsen@gmail.com

UB60: Kontakt Øyvind Samuelsen, mail: oyvind.samuelsen@bergenstorkjokken.no

Max Miseries: Kontakter Bjørn Stokke, mail: b.stokke@online.no

Larsen å de: Kontakt Willy Berg Larsen, mail: willyberg.larsen@bkkfiber.no

Page One: Kontakt Terje Steen, mail: thaastee@online.no

Shadcasters: Kontakt Terje Matre, mail: terme@online.no

Dr.Wiesner: Kontakt Dag Utle, mail: davem-ut@online.no

Geri & the Atrics: Kontakt Leif Johan Larsen, mail: lejlars@online.no

Lubeck: Kontakt Lars Fauske, mail: lars.johan.fauske@gmail.com

Mersey Team: Kontakt Jan Berg, mail: jan.berg@norwegianelectric.com

Echoes: Kontakt Lennart Takvam, mail: inger.aksnes@gmail.com 

Boden: Kontakt Audun AAdnevik/Håkon Meitzner, mail: haakon@adeptconcept.com 

Diamonds: Kontakt Tore P. Olsen, mail: tools@os.online.no

Cavemen: Kontakt Jan R. Bjørke, mail: jr@bjorke.com

Nye Gruppesax: Kontakt Reidar Sakseide, mail: reidar.sakseide@ba.no

Access Denied: Kontakt Cato Eide, mail: cato.eide@ahlsell.no

The Forever Young Ones: Kontakt Sverre F., mail: sfaaberg@gmail.com

Bompengeringen: Kontakt Alf E. Lambrechts, mail: alf@instrumentservices.no

Snakes O.G.: Kontakt Odd Magne Johansen, mail: odd.johansen@bluezone.no

Klubbkvelder på Nøsteboden våren 2018

--------

10. januar

KATSH og Lots of Cash

-------

7. februar

UB60 og Blue Experience

-------

7. mars

Geri & The Atrics & Sverre Faaberg & The Forever Young Ones

-------

4. april

Mersey Team og Page One

-------

2. mai

Surprise og Wild Horses

-------

6. juni

Yellow Tambourine og Shadcasters